Saruhanlı - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,50 TL
Yolculuk süresi 2 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 18:29
Son kalkış 22:40
Mesafe 100 km

Saruhanlı ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Balıkesir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Saruhanlı konumundan Balıkesir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Saruhanlı konumundan Balıkesir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Saruhanlı konumundan Balıkesir konumuna ortalama tren fiyatları 22,87 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Saruhanlı noktasından Balıkesir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Saruhanlı ile Balıkesir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Saruhanlı - Balıkesir arası trenler

Balıkesir konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Balıkesir konumuna ortalama yolculuk süresi 2 sa 19 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 2 sa 15 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Saruhanlı konumundan hareket eden ilk tren saat 18:29 kalkarken, sonuncusu saatler 22:40 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Saruhanlı ve Balıkesir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna hareket edecek trenlerin Saruhanlı vaktinde ayrılmaları ve Balıkesir vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Saruhanlı ile Balıkesir arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Saruhanlı konumundan Balıkesir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Saruhanlı konumundan Balıkesir konumuna 5 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 5 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Balıkesir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Saruhanlı konumundan Balıkesir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 5 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.