Balıkesir - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 152 km

Balıkesir ile İzmir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Balıkesir İzmir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Balıkesir ile İzmir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle İzmir konumundan Balıkesir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Balıkesir - İzmir arası trenler

Balıkesir konumundan İzmir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İzmir konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. Balıkesir konumundan İzmir konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlardan İzmir konumuna tren seferleri bulunur?

İzmir konumuna hareket edecek trenlerin Balıkesir vaktinde ayrılmaları ve İzmir (Basmane) vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Trenle Balıkesir konumundan İzmir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?