Manisa - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 122 km

Virail üzerinden Manisa ile Balıkesir arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Manisa ile Balıkesir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Trenle, Manisa konumundan Balıkesir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ortaklarımız arasında, Manisa ile Balıkesir arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Manisa - Balıkesir arası trenler

Manisa konumundan Balıkesir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Manisa Balıkesir arası hizmet veren tren hattı kadar sürer. İlk tren saat , sonuncusu ise saatler gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar Manisa - Balıkesir hattında hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna, Manisa vaktinde hareket edip hedefine Saruhanlı and Balıkesir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Manisa konumundan Balıkesir konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?