Tren İzmir - Sincan ₺32,40'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Sincan arası tren yolculuğu

İzmir'dan Sincan'ye tren ile yolculuk 493,17 km'dir ve 13 sa. 31 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:05'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Sincan'ye tren ile en az ₺32,40 veya en fazla ₺162,37 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺32,40.

En düşük fiyat₺32,40
Yolculuk Süresi13 sa. 31 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺32,40
En yüksek fiyat₺162,37
İlk Kalkış19:05
Son Kalkış19:05
Mesafe493,17 km
Kalkışİzmir
VarışSincan
FirmaTCDD

Virail üzerinden İzmir ile Sincan arası ucuz biletler

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Sincan arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Sincan konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺140,46 iken, İzmir konumundan Sincan konumuna sadece ₺32,40 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Sincan arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Sincan arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Trenle Sincan konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 19:05 sonuncusu ise 19:05 kalkar. İzmir konumundan Sincan konumuna gitmek için gereken süre 13 sa. 31 dk.. Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 19:05, son tren ise saatler 19:05 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 13 sa. 31 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 13 sa. 31 dk. gibi bir sürede Sincan konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir - Sincan hattında hizmet vermektedir?

Sincan konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Sincan konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Sincan konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle, İzmir konumundan Sincan konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Sincan konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Sincan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Sincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Sincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Sincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Sincan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Sincan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺53,02 veya ortalama olarak ₺116,31 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺162,37 kadar olabilir.

Sincan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Sincan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Sincan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Sincan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Sincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
34.52kg
Otobüs
36.99kg
Uçak
98.63kg
araba
78.91kg
İzmir ile Sincan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Sincan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 34.52kg'dır.
İzmir ile Sincan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Sincan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı64.11kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.47kg ve araba yolculuğuna karşı 44.39kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Sincan şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Sincan şehrine giden bir tren bileti, ₺140,46'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺32,40 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Sincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Sincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺32,40'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Sincan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Sincan şehri arası mesafe 493,17 km'dir.
İzmir ve Sincan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Sincan yolculuk ortalama olarak 13 sa. 31 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 31 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Sincan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Sincan arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Sincan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Sincan şehrine en erken tren 19:05 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Sincan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Sincan şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Sincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺32,40 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Sincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Sincan şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 31 dk.'dır.
İzmir şehrinden Sincan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Sincan arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Sincan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Sincan şehrine olan tren yolculuğu 34.52kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Sincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar