İzmir - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 87,92 TL
Yolculuk süresi 13 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 21:00
Son kalkış 21:00
Mesafe 493 km

Virail üzerinden İzmir ile Sincan arası ucuz biletler

Virail ile İzmir Sincan istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İzmir konumundan Sincan konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Sincan konumuna 87,92 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 87,93 TL kadardır.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Sincan istikametine tren ile götürüyor?

Trenle Sincan konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Sincan arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmir - Sincan arası trenler

İzmir konumundan Sincan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Sincan arası hizmet veren tren hattı 13 sa 21 dk kadar sürer. İlk tren saat 21:00, sonuncusu ise saatler 21:00 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna tren seferleri bulunur?

Sincan konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Sincan vaktinde ulaşır.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Trenle İzmir konumundan Sincan konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmir konumundan Sincan konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Sincan konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

İzmir konumundan Sincan konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.