İzmir - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 51 TL
Yolculuk süresi 14 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 19:20
Son kalkış: 19:20
Mesafe 493km

İzmir ile Sincan arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Sincan mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İzmir konumundan Sincan istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İzmir ile Sincan arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Sincan arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Sincan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 87,71 TL iken, İzmir konumundan Sincan konumuna sadece 51,45 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

İzmir - Sincan arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler İzmir konumundan İzmir (Basmane) vaktinde ayrılır ve buraya Sincan vaktinde varırlar.

İzmir konumundan Sincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Sincan konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Sincan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 15 hours and 25 minutes gibi bir sürede Sincan konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 15 hours and 25 minutes kadar sürer. Sincan konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 19:11 gösterdiğinde terkeder.