Tren İzmir - Kütahya ₺53,39'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Kütahya arası tren yolculuğu

İzmir'dan Kütahya'ye tren ile yolculuk 270,89 km'dir ve 8 sa. 55 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Kütahya'ye tren ile en az ₺53,39 veya en fazla ₺109,35 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺53,39.

En düşük fiyat₺53,39
Yolculuk Süresi8 sa. 55 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺53,39
En yüksek fiyat₺109,35
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış19:05
Mesafe270,89 km
Kalkışİzmir
VarışKütahya
FirmaTCDD

Izmir - Kütahya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, İzmir ile Kütahya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İzmir Kütahya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kütahya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺102,72 iken, İzmir konumundan Kütahya konumuna sadece ₺53,39 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Kütahya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Kütahya arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmir konumundan Kütahya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Kütahya arası hizmet veren tren hattı 8 sa. 55 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:40, sonuncusu ise saatler 19:05 gösterdiğinde hareket eder. Kütahya konumuna trenle ulaşmak ortalama 8 sa. 55 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 8 sa. 54 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:40, sonuncusu ise saatler 19:05 gösterdiğinde İzmir konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Kütahya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Kütahya konumuna, Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İzmir konumundan Kütahya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Kütahya konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Kütahya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Kütahya konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Kütahya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Kütahya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Kütahya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Kütahya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Kütahya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Kütahya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Kütahya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Kütahya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Kütahya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺46,76 veya ortalama olarak ₺75,68 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺101,43 kadar olabilir.

Kütahya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kütahya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Kütahya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Kütahya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Kütahya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.96kg
Otobüs
20.32kg
Uçak
54.18kg
araba
43.34kg
İzmir ile Kütahya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Kütahya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.96kg'dır.
İzmir ile Kütahya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Kütahya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı35.22kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.36kg ve araba yolculuğuna karşı 24.38kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Kütahya şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Kütahya şehrine giden bir tren bileti, ₺102,72'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺53,39 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Kütahya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Kütahya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺53,39'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Kütahya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Kütahya şehri arası mesafe 270,89 km'dir.
İzmir ve Kütahya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Kütahya yolculuk ortalama olarak 8 sa. 55 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 54 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Kütahya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Kütahya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Kütahya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Kütahya şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Kütahya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Kütahya şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Kütahya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺53,39 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Kütahya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Kütahya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Kütahya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Kütahya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 54 dk.'dır.
İzmir şehrinden Kütahya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Kütahya arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Kütahya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Kütahya şehrine olan tren yolculuğu 18.96kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Kütahya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar