İzmir - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 57,27 TL
Yolculuk süresi 9 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 21:00
Son kalkış 21:00
Mesafe 271 km

İzmir ile Kütahya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile İzmir Kütahya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kütahya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 57,77 TL iken, İzmir konumundan Kütahya konumuna sadece 57,27 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Kütahya arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Kütahya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

77,36 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Kütahya arası trenler

Kütahya konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saati 21:00 iken, sonuncusu saatler 21:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 9 sa 11 dk, ama en hızlı trenler sizi Kütahya konumuna 9 sa 5 dk gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar İzmir - Kütahya hattında hizmet vermektedir?

Kütahya konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Kütahya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

İzmir ile Kütahya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir konumundan Kütahya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Kütahya konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kütahya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

İzmir konumundan Kütahya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.