Kütahya - İzmir arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 71,43 TL
Yolculuk süresi 5 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 01:15
Son kalkış 17:45
Mesafe 271 km

Virail ile Kütahya konumundan İzmir konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Kütahya konumundan İzmir konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Kütahya konumundan İzmir konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Kütahya konumundan İzmir konumuna 68,15 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 72,21 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 72,62 TL Tümünü gör Tümünü gör 71,43 TL Tümünü gör Tümünü gör

Kütahya ilinden İzmir iline otobüsler

Kütahya - İzmir hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Kütahya konumundan İzmir konumuna ulaşmak ortlama 5 sa 8 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :4 sa 30 dk olur. İlk otobüs Kütahya konumundan saat 01:15 olduğunda ,sonuncusu ise 17:45 olduğunda hareket eder.

Kütahya ve İzmir arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Kütahya İzmir arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kütahya konumundan İzmir konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Kütahya konumundan İzmir konumuna otobüsle 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.