İzmir - Kütahya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 70,98 TL
Yolculuk süresi 5 sa 9 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 09:00
Son kalkış 17:00
Mesafe 271 km

İzmir konumundan Kütahya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda İzmir konumundan Kütahya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İzmir konumundan Kütahya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 73,67 TL iken, İzmir konumundan Kütahya konumuna, 68,15 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör 72,44 TL 71,34 TL 70,98 TL Tümünü gör 72,53 TL

İzmir ilinden Kütahya iline otobüsler

Kütahya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İzmir konumundan ayrılan ilk otobüs saat 23:59 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 17:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 5 sa 7 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :4 sa 44 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

İzmir Kütahya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İzmir konumundan Kütahya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İzmir konumundan Kütahya konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

İzmir konumundan Kütahya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.