Kütahya - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,95 TL
Yolculuk süresi 5 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 11:30
Son kalkış 17:00
Mesafe 277 km

Kütahya konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Kütahya Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Kütahya konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kütahya konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 68,15 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 59,95 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kütahya ilinden Konya iline otobüsler

Kütahya konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 5 sa 6 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna :4 sa 30 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:30 olduğunda sonuncusu ise saat 17:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Kütahya Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Kütahya konumundan Konya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Kütahya konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Konya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Kütahya konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.