Kütahya - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 57,27 TL
Yolculuk süresi 9 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 03:40
Son kalkış 12:40
Mesafe 271 km

Virail size, Kütahya ile İzmir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Kütahya konumundan İzmir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 57,58 TL iken, Kütahya konumundan İzmir konumuna sadece 57,27 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Kütahya ile İzmir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Kütahya ile İzmir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 72,62 TL Tümünü gör Tümünü gör 71,43 TL Tümünü gör Tümünü gör

Kütahya - İzmir arası trenler

Kütahya konumundan İzmir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir konumuna trenle ulaşmak ortalama 9 sa 20 dk sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 9 sa 2 dk yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 03:40, sonuncusu ise saatler 12:40 gösterdiğinde Kütahya konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan İzmir konumuna tren seferleri bulunur?

İzmir konumuna hareket eden trenler Kütahya vaktinde hareket eder ve oraya İzmir (Basmane) vaktinde ulaşır.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Kütahya konumundan İzmir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmir konumundan Kütahya konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer İzmir konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Kütahya konumundan İzmir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.