Eskişehir - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 12,72 TL
Yolculuk süresi 1 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 23:00
Son kalkış 02:18
Mesafe 60 km

Eskişehir ile Kütahya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Kütahya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Eskişehir konumundan Kütahya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Eskişehir konumundan Kütahya konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Eskişehir konumundan Kütahya konumuna 12,72 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 15,58 TL kadardır.

Hangi şirketler Eskişehir ile Kütahya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Eskişehir ile Kütahya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Eskişehir - Kütahya arası trenler

Eskişehir konumundan Kütahya konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saat 23:00, son tren ise saatler 02:18 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 sa 19 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 sa 17 dk gibi bir sürede Kütahya konumuna ulaşabilirsiniz.

Eskişehir ve Kütahya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kütahya konumuna, Eskişehir vaktinde hareket edip hedefine Kütahya vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Eskişehir ile Kütahya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Eskişehir konumundan Kütahya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Kütahya konumundan Eskişehir konumuna gitmek isterseniz, 3 günlük aktarmaları mevcut. 3 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Kütahya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Eskişehir konumundan Kütahya konumuna ulaşmak için günlük 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 3 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.