Tren İzmir - Salihli ₺46,76'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Salihli arası tren yolculuğu

İzmir'dan Salihli'ye tren ile yolculuk 88,34 km'dir ve 2 sa. 40 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:55'de ve sonuncusu 19:55'dedir. İzmir'dan Salihli'ye tren ile en az ₺46,76 veya en fazla ₺46,94 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺46,76.

En düşük fiyat₺46,76
Yolculuk Süresi2 sa. 40 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺46,76
En yüksek fiyat₺46,94
İlk Kalkış19:55
Son Kalkış19:55
Mesafe88,34 km
Kalkışİzmir
VarışSalihli
FirmaTCDD

Virail size, İzmir ile Salihli arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İzmir Salihli istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Salihli konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺46,94 iken, İzmir konumundan Salihli konumuna sadece ₺46,76 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Salihli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, İzmir ile Salihli arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İzmir konumundan Salihli konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Salihli konumuna ulaşmak 2 sa. 40 dk. kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 19:55 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 19:55 gösterdiğinde ayrılır. Salihli konumuna hareket eden ilk tren saati 19:55 iken, sonuncusu saatler 19:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 sa. 40 dk., ama en hızlı trenler sizi Salihli konumuna 2 sa. 40 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Salihli konumuna tren seferleri bulunur?

Salihli konumuna hareket eden trenler Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Salihli konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Salihli konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Salihli konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Salihli konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Salihli arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Salihli arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Salihli arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Salihli seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Salihli'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Salihli tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺16,94 veya ortalama olarak ₺33,58 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺45,65 kadar olabilir.

Salihli konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Salihli konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Salihli seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Salihli arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Salihli CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.18kg
Otobüs
6.63kg
Uçak
17.67kg
araba
14.13kg
İzmir ile Salihli arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Salihli şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.18kg'dır.
İzmir ile Salihli şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Salihli arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.49kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.45kg ve araba yolculuğuna karşı 7.95kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Salihli şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Salihli şehrine giden bir tren bileti, ₺46,94'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺46,76 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Salihli arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Salihli arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺46,76'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Salihli arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Salihli şehri arası mesafe 88,34 km'dir.
İzmir ve Salihli arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Salihli yolculuk ortalama olarak 2 sa. 40 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Salihli şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Salihli arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Salihli istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Salihli şehrine en erken tren 19:55 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Salihli istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Salihli şehrine en son tren 19:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Salihli şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺46,76 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Salihli şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Salihli şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Salihli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Salihli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 40 dk.'dır.
İzmir şehrinden Salihli şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Salihli arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Salihli arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Salihli şehrine olan tren yolculuğu 6.18kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Salihli iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar