İzmir - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5 TL
Yolculuk süresi 27 dak
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 06:45
Son kalkış: 20:10
Mesafe 17km

Virail size, İzmir ile Çiğli arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir ile Çiğli arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, İzmir ile Çiğli arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İzmir konumundan Çiğli konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Çiğli konumuna ortalama tren fiyatları 8,00 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 4,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

İzmir - Çiğli arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

İzmir ve Çiğli konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Çiğli konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Çiğli vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Çiğli konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Çiğli konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 6 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 6 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Çiğli konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Çiğli konumuna hareket eden ilk tren saati 06:08 iken, sonuncusu saatler 20:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 28 minutes, ama en hızlı trenler sizi Çiğli konumuna 25 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.