İzmir - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,80 TL
Yolculuk süresi 25 dak
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 09:40
Son kalkış 23:10
Mesafe 17 km

İzmir ile Çiğli arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir konumundan Çiğli konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İzmir konumundan Çiğli konumuna ortalama tren fiyatları 11,66 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmir konumundan Çiğli konumuna fiyatlar yaklaşık 7,80 TL civarındadır.

İzmir ile Çiğli arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Çiğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmir - Çiğli arası trenler

İzmir konumundan Çiğli konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çiğli konumuna ortalama yolculuk süresi 25 dak iken, oraya en hızlı bağlantılarla 23 dak kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmir konumundan hareket eden ilk tren saat 09:40 kalkarken, sonuncusu saatler 23:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Çiğli konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya İzmir (Basmane) and Çiğli vaktinde ulaşır.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Trenle İzmir konumundan Çiğli konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Çiğli konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İzmir konumundan Çiğli konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.