Tren İzmir - Çiğli ₺7,73'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Çiğli arası tren yolculuğu

İzmir'dan Çiğli'ye tren ile yolculuk 17,21 km'dir ve 0 sa. 24 dk. sürer. Her gün 4 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 23:10'dedir. İzmir'dan Çiğli'ye tren ile en az ₺7,73 veya en fazla ₺32,77 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺7,73.

En düşük fiyat₺7,73
Yolculuk Süresi0 sa. 24 dk.
Günlük Bağlantı4
En düşük fiyat₺7,73
En yüksek fiyat₺32,77
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış23:10
Mesafe17,21 km
Kalkışİzmir
VarışÇiğli
FirmaTCDD

Virail size, İzmir ile Çiğli arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İzmir Çiğli istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İzmir konumundan Çiğli konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺20,99 iken, İzmir konumundan Çiğli konumuna sadece ₺7,73 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Çiğli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Çiğli konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çiğli konumuna ulaşmak 0 sa. 24 dk. kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 06:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 23:10 gösterdiğinde ayrılır. Çiğli konumuna hareket eden ilk tren saat 06:40, son tren ise saatler 23:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 0 sa. 24 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 0 sa. 22 dk. gibi bir sürede Çiğli konumuna ulaşabilirsiniz.

İzmir ve Çiğli konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Çiğli konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Çiğli konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Çiğli konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, İzmir konumundan Çiğli konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Çiğli konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 4 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Çiğli arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Çiğli arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Çiğli arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Çiğli seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Çiğli'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Çiğli tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺101,43 veya ortalama olarak ₺147,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Çiğli konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Çiğli konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Çiğli seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Çiğli arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Çiğli CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
1.2kg
Otobüs
1.29kg
Uçak
3.44kg
araba
2.75kg
İzmir ile Çiğli arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Çiğli şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 1.2kg'dır.
İzmir ile Çiğli şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Çiğli arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı2.24kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.09kg ve araba yolculuğuna karşı 1.55kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Çiğli şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Çiğli şehrine giden bir tren bileti, ₺20,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺7,73 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Çiğli arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Çiğli arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺7,73'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Çiğli arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Çiğli şehri arası mesafe 17,21 km'dir.
İzmir ve Çiğli arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Çiğli yolculuk ortalama olarak 0 sa. 24 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 22 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Çiğli şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Çiğli arası günde ortalama 4 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Çiğli istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Çiğli şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Çiğli istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Çiğli şehrine en son tren 23:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Çiğli şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺7,73 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Çiğli şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Çiğli şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Çiğli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Çiğli arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 22 dk.'dır.
İzmir şehrinden Çiğli şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Çiğli arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Çiğli arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Çiğli şehrine olan tren yolculuğu 1.2kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Çiğli iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar