Turgutlu - Çiğli arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 9,49TL
Yolculuk süresi 1 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 05:17
Son kalkış: 05:17
Mesafe 64km

Virail size, Turgutlu ile Çiğli arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Turgutlu ile Çiğli arasında tren seferleri düzenliyor?

Çiğli konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Turgutlu konumundan Çiğli konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Turgutlu konumundan Çiğli konumuna ortalama tren fiyatları 10,49 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Turgutlu konumundan Çiğli konumuna fiyatlar yaklaşık 9,49 TL civarındadır.

Turgutlu - Çiğli arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Turgutlu ve Çiğli konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Çiğli konumuna hareket eden trenler, Turgutlu konumundan Turgutlu vaktinde hareket eder ve hedeflerine Çiğli vaktinde ulaşırlar.

Turgutlu konumundan Çiğli konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Turgutlu konumundan Çiğli konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Turgutlu konumundan Çiğli konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çiğli konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 hour and 26 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 hour and 26 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 05:11, sonuncusu ise saatler 05:11 gösterdiğinde Turgutlu konumundan hareket eder.