Turgutlu - Emiralem arası tren bulun

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Turgutlu - Emiralem arası tren yolculuğu

Turgutlu'dan Emiralem'ye tren ile yolculuk 50,9 km'dir ve sürer. Her gün bağlantıları vardır, ilk kalkış 'de ve sonuncusu 'dedir. Turgutlu'dan Emiralem'ye tren ile en az veya en fazla için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat .

Mesafe50,9 km
KalkışTurgutlu
VarışEmiralem
Turgutlu - Emiralem arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Turgutlu - Emiralem arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Turgutlu - Emiralem arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Turgutlu - Emiralem seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Tren'a göre Turgutlu - Emiralem CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
3.56kg
Otobüs
3.82kg
Uçak
10.18kg
araba
8.14kg
Turgutlu ile Emiralem arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Turgutlu şehriyle Emiralem şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 3.56kg'dır.
Turgutlu ile Emiralem şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Turgutlu ve Emiralem arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı6.62kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.26kg ve araba yolculuğuna karşı 4.58kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Turgutlu ve Emiralem arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Turgutlu şehriyle Emiralem şehri arası mesafe 50,9 km'dir.
Turgutlu şehrinden Emiralem şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Turgutlu ile Emiralem arasında doğrudan bir tren vardır.
Turgutlu ile Emiralem arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Turgutlu şehrinden Emiralem şehrine olan tren yolculuğu 3.56kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Turgutlu'dan yerele geçin

Trend rotalar

Turgutlu'dan hafta sonu kaçamakları

Turgutlu'dan diğer hedefler

Emiralem iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar