Erzurum - Eskişehir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Eskişehir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 456,08TL
Yolculuk süresi 21 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:26
Son kalkış: 12:26
Mesafe 918km

Erzurum ile Eskişehir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Erzurum noktasından Eskişehir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Erzurum ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Erzurum konumundan Eskişehir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Erzurum konumundan Eskişehir konumuna 71,00 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Eskişehir konumuna biletler ortalama 71,00 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Erzurum - Eskişehir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 2.472 TL Tümünü gör 2.457 TL Tümünü gör Tümünü gör

Erzurum - Eskişehir arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle uzun yolculuklar için, her zaman çok da pahalı olmayan uçakla seyahati de düşünebilirsiniz. Böylelikle, yolcluğunuzu kısaltabilir ve Eskişehir konumunda daha uzun süre güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Eskişehir konumuna tren seferleri bulunur?

Eskişehir konumuna hareket edecek trenlerin Erzurum vaktinde ayrılmaları ve Eskişehir vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Erzurum konumundan Eskişehir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Eskişehir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Eskişehir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Eskişehir konumuna hareket eden ilk tren saati 12:11 iken, sonuncusu saatler 12:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 21 hours and 46 minutes, ama en hızlı trenler sizi Eskişehir konumuna 21 hours and 46 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.