Tren İzmir - Isparta ₺131,07'den başlayan fiyatlar

16/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

İzmir - Isparta arası tren yolculuğu

İzmir'dan Isparta'ye tren ile yolculuk 307,67 km'dir ve 8 sa. 32 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 23:05'de ve sonuncusu 23:05'dedir. İzmir'dan Isparta'ye tren ile en az ₺131,07 veya en fazla ₺132,73 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺131,07.

En düşük fiyat₺131,07
Yolculuk Süresi8 sa. 32 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺131,07
En yüksek fiyat₺132,73
İlk Kalkış23:05
Son Kalkış23:05
Mesafe307,67 km
Kalkışİzmir
VarışIsparta
FirmaTCDD

Izmir - Isparta Tren saatleri

Ayrılış tarihi
16 Haz 2024 Pazar

İzmir ile Isparta arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Isparta konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İzmir konumundan Isparta konumuna ortalama tren fiyatları ₺131,99 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺131,07 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Isparta arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Isparta konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Isparta konumuna ulaşmak 8 sa. 32 dk. kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 23:05 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 23:05 gösterdiğinde ayrılır. Isparta konumuna hareket eden ilk tren saati 23:05 iken, sonuncusu saatler 23:05 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 8 sa. 32 dk., ama en hızlı trenler sizi Isparta konumuna 8 sa. 32 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar İzmir - Isparta hattında hizmet vermektedir?

Isparta konumuna hareket eden trenler Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Isparta konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Isparta konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, İzmir konumundan Isparta konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Isparta konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Isparta arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Isparta arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Isparta arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Isparta arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Isparta seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Isparta şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Isparta'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Isparta tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺56,52 veya ortalama olarak ₺98,06 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺126,29 kadar olabilir.

Isparta konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Isparta konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Isparta seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Isparta arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Isparta CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.54kg
Otobüs
23.07kg
Uçak
61.53kg
araba
49.23kg
İzmir ile Isparta arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Isparta şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 21.54kg'dır.
İzmir ile Isparta şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Isparta arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı39.99kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.53kg ve araba yolculuğuna karşı 27.69kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Isparta şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Isparta şehrine giden bir tren bileti, ₺131,99'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺131,07 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Isparta arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Isparta arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺131,07'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Isparta arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Isparta şehri arası mesafe 307,67 km'dir.
İzmir ve Isparta arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Isparta yolculuk ortalama olarak 8 sa. 32 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 8 sa. 32 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Isparta şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Isparta arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Isparta istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Isparta şehrine en erken tren 23:05 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Isparta istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Isparta şehrine en son tren 23:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Isparta şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺131,07 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Isparta şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Isparta şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Isparta arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Isparta arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 8 sa. 32 dk.'dır.
İzmir şehrinden Isparta şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Isparta arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Isparta arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Isparta şehrine olan tren yolculuğu 21.54kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Isparta iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar