Tren İzmir - Argıthanı ₺25,40'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Argıthanı arası tren yolculuğu

İzmir'dan Argıthanı'ye tren ile yolculuk 399,67 km'dir ve 10 sa. 0 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:55'de ve sonuncusu 23:15'dedir. İzmir'dan Argıthanı'ye tren ile en az ₺25,40 veya en fazla ₺123,16 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺25,40.

En düşük fiyat₺25,40
Yolculuk Süresi10 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺25,40
En yüksek fiyat₺123,16
İlk Kalkış19:55
Son Kalkış23:15
Mesafe399,67 km
Kalkışİzmir
VarışArgıthanı
FirmaTCDD

Virail üzerinden İzmir ile Argıthanı arası ucuz biletler

Virail ile İzmir Argıthanı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İzmir konumundan Argıthanı konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺92,41 iken, İzmir konumundan Argıthanı konumuna sadece ₺25,40 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Argıthanı arasında seferler düzenliyor?

Argıthanı konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Argıthanı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İzmir Argıthanı arası hizmet veren tren hattı 10 sa. 0 dk. kadar sürer. İlk tren saat 19:55, sonuncusu ise saatler 23:15 gösterdiğinde hareket eder. Argıthanı konumuna trenle ulaşmak ortalama 10 sa. 0 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 9 sa. 44 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 19:55, sonuncusu ise saatler 23:15 gösterdiğinde İzmir konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Argıthanı konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

İzmir konumundan Argıthanı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Argıthanı konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Argıthanı konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, İzmir konumundan Argıthanı konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Argıthanı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Argıthanı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Argıthanı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Argıthanı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Argıthanı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Argıthanı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Argıthanı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺120,39 veya ortalama olarak ₺153,70 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺208,94 kadar olabilir.

Argıthanı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Argıthanı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Argıthanı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Argıthanı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Argıthanı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.98kg
Otobüs
29.98kg
Uçak
79.93kg
araba
63.95kg
İzmir ile Argıthanı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Argıthanı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 27.98kg'dır.
İzmir ile Argıthanı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Argıthanı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı51.95kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2kg ve araba yolculuğuna karşı 35.97kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Argıthanı şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine giden bir tren bileti, ₺92,41'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺25,40 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Argıthanı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Argıthanı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺25,40'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Argıthanı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Argıthanı şehri arası mesafe 399,67 km'dir.
İzmir ve Argıthanı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Argıthanı yolculuk ortalama olarak 10 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 44 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Argıthanı arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Argıthanı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine en erken tren 19:55 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Argıthanı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine en son tren 23:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺25,40 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Argıthanı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Argıthanı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 44 dk.'dır.
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Argıthanı arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Argıthanı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Argıthanı şehrine olan tren yolculuğu 27.98kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Argıthanı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar