Tren İzmir - Polatlı ₺73,64'den başlayan fiyatlar

16/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

İzmir - Polatlı arası tren yolculuğu

İzmir'dan Polatlı'ye tren ile yolculuk 450,21 km'dir ve 12 sa. 33 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:05'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Polatlı'ye tren ile en az ₺73,64 veya en fazla ₺148,01 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺73,64.

En düşük fiyat₺73,64
Yolculuk Süresi12 sa. 33 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺73,64
En yüksek fiyat₺148,01
İlk Kalkış19:05
Son Kalkış19:05
Mesafe450,21 km
Kalkışİzmir
VarışPolatlı
FirmaTCDD

Virail size, İzmir ile Polatlı arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile İzmir Polatlı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Polatlı konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Polatlı konumuna ₺73,64 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Polatlı konumuna biletler ortalama ₺139,17 kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Polatlı arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Polatlı konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

İzmir konumundan Polatlı konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Polatlı arası hizmet veren tren hattı 12 sa. 33 dk. kadar sürer. İlk tren saat 19:05, sonuncusu ise saatler 19:05 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 12 sa. 33 dk. gibi bir sürede Polatlı konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 12 sa. 33 dk. kadar sürer. Polatlı konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:05 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 19:05 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar İzmir ve Polatlı konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Trenler İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

İzmir konumundan Polatlı konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Polatlı konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, İzmir konumundan Polatlı konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Polatlı konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
İzmir - Polatlı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Polatlı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Polatlı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Polatlı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

İzmir'dan Polatlı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Polatlı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺64,98 veya ortalama olarak ₺100,74 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺147,46 kadar olabilir.

Polatlı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Polatlı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Polatlı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Polatlı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Polatlı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
31.51kg
Otobüs
33.77kg
Uçak
90.04kg
araba
72.03kg
İzmir ile Polatlı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Polatlı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 31.51kg'dır.
İzmir ile Polatlı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Polatlı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı58.53kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.26kg ve araba yolculuğuna karşı 40.52kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Polatlı şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Polatlı şehrine giden bir tren bileti, ₺139,17'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺73,64 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Polatlı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Polatlı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺73,64'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Polatlı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Polatlı şehri arası mesafe 450,21 km'dir.
İzmir ve Polatlı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Polatlı yolculuk ortalama olarak 12 sa. 33 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 12 sa. 33 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Polatlı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Polatlı arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Polatlı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Polatlı şehrine en erken tren 19:05 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Polatlı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Polatlı şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Polatlı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺73,64 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Polatlı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Polatlı şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Polatlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Polatlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 12 sa. 33 dk.'dır.
İzmir şehrinden Polatlı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Polatlı arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Polatlı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Polatlı şehrine olan tren yolculuğu 31.51kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Polatlı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar