Afyon - Polatlı arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 40 TL
Yolculuk süresi 5 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 13:39
Son kalkış: 13:39
Mesafe 161km

Afyon ile Polatlı arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Afyon Polatlı istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Afyon ile Polatlı arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Afyon konumundan Polatlı konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Afyon konumundan Polatlı konumuna ortalama tren fiyatları 68,99 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 39,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Afyon - Polatlı arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Afyon ile Polatlı arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Polatlı konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Polatlı konumuna hareket edecek trenlerin Afyon A.Çetinkaya vaktinde ayrılmaları ve Polatlı YHT vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Afyon konumundan Polatlı konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Afyon konumundan Polatlı konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 2 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Polatlı konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Polatlı konumuna hareket eden ilk tren saat 13:03, son tren ise saatler 13:03 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 5 hours and 25 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 4 hours and 53 minutes gibi bir sürede Polatlı konumuna ulaşabilirsiniz.