Tren Konya - Polatlı ₺81,18'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Konya - Polatlı arası tren yolculuğu

Konya'dan Polatlı'ye tren ile yolculuk 181,34 km'dir ve 1 sa. 8 dk. sürer. Her gün 7 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:25'de ve sonuncusu 21:10'dedir. Konya'dan Polatlı'ye tren ile en az ₺81,18 veya en fazla ₺81,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺81,18.

En düşük fiyat₺81,18
Yolculuk Süresi1 sa. 8 dk.
Günlük Bağlantı7
En düşük fiyat₺81,18
En yüksek fiyat₺81,74
İlk Kalkış06:25
Son Kalkış21:10
Mesafe181,34 km
KalkışKonya
VarışPolatlı
FirmaTCDD

Konya ile Polatlı arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Polatlı mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Polatlı istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Polatlı konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Konya konumundan Polatlı konumuna ortalama tren fiyatları ₺81,55. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Konya konumundan Polatlı konumuna fiyatlar yaklaşık ₺81,18 civarındadır.

Hangi şirketler Konya ile Polatlı arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Polatlı arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Konya konumundan Polatlı konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Konya Polatlı arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 8 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:25, sonuncusu ise saatler 21:10 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 sa. 8 dk. gibi bir sürede Polatlı konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 8 dk. kadar sürer. Polatlı konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:25 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 21:10 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Konya ve Polatlı konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Polatlı konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Polatlı konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Polatlı konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 7 günlük aktarmaları mevcut. 7 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Konya konumundan Polatlı konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan Polatlı konumuna ulaşmak için günlük 7 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 7 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Konya - Polatlı arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Polatlı arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Polatlı arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Polatlı seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Konya'dan Polatlı'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Polatlı tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺29,27 veya ortalama olarak ₺51,30 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺74,19 kadar olabilir.

Polatlı konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Polatlı konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Polatlı seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Polatlı arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Polatlı CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
12.69kg
Otobüs
13.6kg
Uçak
36.27kg
araba
29.02kg
Konya ile Polatlı arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Polatlı şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 12.69kg'dır.
Konya ile Polatlı şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Polatlı arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı23.58kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.91kg ve araba yolculuğuna karşı 16.33kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Polatlı şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Polatlı şehrine giden bir tren bileti, ₺81,55'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺81,18 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Polatlı arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Polatlı arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺81,18'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Polatlı arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Polatlı şehri arası mesafe 181,34 km'dir.
Konya ve Polatlı arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Polatlı yolculuk ortalama olarak 1 sa. 8 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 8 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Polatlı şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Polatlı arası günde ortalama 7 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Polatlı istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Polatlı şehrine en erken tren 06:25 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Polatlı istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Polatlı şehrine en son tren 21:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Polatlı şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺81,18 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Polatlı şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Polatlı şehrine gitmek için ortalama 7 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Polatlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Polatlı arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 8 dk.'dır.
Konya şehrinden Polatlı şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Polatlı arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Polatlı arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Polatlı şehrine olan tren yolculuğu 12.69kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Polatlı iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar