Tren Konya - Sincan ₺23,93'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺23,93

Konya - Sincan arası tren yolculuğu

Konya'dan Sincan'ye tren ile yolculuk 232,45 km'dir ve 1 sa. 45 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:25'de ve sonuncusu 21:10'dedir. Konya'dan Sincan'ye tren ile en az ₺23,93 veya en fazla ₺98,30 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺23,93.

En düşük fiyat₺23,93
Yolculuk Süresi1 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺23,93
En yüksek fiyat₺98,30
İlk Kalkış06:25
Son Kalkış21:10
Mesafe232,45 km
KalkışKonya
VarışSincan
FirmaTCDD

Konya ile Sincan arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Sincan mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Sincan istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan Sincan konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Konya konumundan Sincan konumuna ₺23,93 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Sincan konumuna biletler ortalama ₺81,18 kadar tutar.

Konya ile Sincan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Sincan arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Konya konumundan Sincan konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 06:25 sonuncusu ise 21:10 kalkar. Konya konumundan Sincan konumuna gitmek için gereken süre 1 sa. 45 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 sa. 45 dk. gibi bir sürede Sincan konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 45 dk. kadar sürer. Sincan konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:25 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 21:10 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Sincan konumuna tren seferleri bulunur?

Sincan konumuna hareket edecek trenlerin Konya Airport, KYA,Konya Tren Garı vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Konya konumundan Sincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Sincan konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 6 günlük aktarmaları mevcut. 6 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Sincan konumundan Konya konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Konya konumundan Sincan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 6 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Konya - Sincan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Sincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Sincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Sincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Konya'dan Sincan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Sincan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺34,98 veya ortalama olarak ₺59,81 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺96,09 kadar olabilir.

Sincan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Sincan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Sincan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Sincan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Sincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
16.27kg
Otobüs
17.43kg
Uçak
46.49kg
araba
37.19kg
Konya ile Sincan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Sincan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 16.27kg'dır.
Konya ile Sincan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Sincan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı30.22kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.16kg ve araba yolculuğuna karşı 20.92kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Sincan şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Sincan şehrine giden bir tren bileti, ₺81,18'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺23,93 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Sincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Sincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺23,93'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Sincan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Sincan şehri arası mesafe 232,45 km'dir.
Konya ve Sincan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Sincan yolculuk ortalama olarak 1 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Sincan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Sincan arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Sincan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Sincan şehrine en erken tren 06:25 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Sincan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Sincan şehrine en son tren 21:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Sincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺23,93 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Sincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Sincan şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 45 dk.'dır.
Konya şehrinden Sincan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Sincan arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Sincan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Sincan şehrine olan tren yolculuğu 16.27kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Sincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar