Konya - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 273 TL
Yolculuk süresi 1 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 19:12
Son kalkış: 19:12
Mesafe 232km

Konya ile Sincan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Konya ile Sincan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Sincan arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Konya konumundan Sincan konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Konya konumundan Sincan konumuna ortalama tren fiyatları 30,00 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 30,00 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Konya - Sincan arası trenler


Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Konya ve Sincan konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Sincan konumuna hareket edecek trenlerin Sincan vaktinde ayrılmaları ve Konya YHT vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Konya konumundan Sincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Sincan konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Sincan konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 19:12, son tren ise saatler 19:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour gibi bir sürede Sincan konumuna ulaşabilirsiniz.