Tren Odessa - Kremençug ₺44,92'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺44,92

Odessa - Kremençug arası tren yolculuğu

Odessa'dan Kremençug'ye tren ile yolculuk 351,51 km'dir ve 9 sa. 56 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:37'de ve sonuncusu 19:50'dedir. Odessa'dan Kremençug'ye tren ile en az ₺44,92 veya en fazla ₺797,66 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺44,92.

En düşük fiyat₺44,92
Yolculuk Süresi9 sa. 56 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺44,92
En yüksek fiyat₺797,66
İlk Kalkış19:37
Son Kalkış19:50
Mesafe351,51 km
KalkışOdessa
VarışKremençug
FirmaUkrainian Railways

Odesa - Kremenchuk Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail size, Odessa ile Kremençug arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Odessa Kremençug arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Odessa konumundan Kremençug konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Odessa konumundan Kremençug konumuna ₺44,92 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Kremençug konumuna biletler ortalama ₺357,50 kadar tutar.

Hangi şirketler Odessa ile Kremençug arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Odessa ile Kremençug arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Odessa konumundan Kremençug konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kremençug konumuna ulaşmak 9 sa. 56 dk. kadar zaman alır. Odessa konumundan hareket eden ilk tren 19:37 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 19:50 gösterdiğinde ayrılır. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 9 sa. 56 dk. gibi bir sürede Kremençug konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 9 sa. 56 dk. kadar sürer. Kremençug konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:37 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Odessa konumunu saatler 19:50 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar Odessa - Kremençug hattında hizmet vermektedir?

Kremençug konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Odessa konumundan Kremençug konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Odessa konumundan Kremençug konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kremençug konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Kremençug konumundan Odessa konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Odessa konumundan Kremençug konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Odesa ile Kremenchuk arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Odessa - Kremençug arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Odessa - Kremençug arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Odessa - Kremençug arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Odessa - Kremençug seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Odesa şehrinden Kremenchuk şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺283,50 ile ₺2.579,46 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 89%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Odessa'dan Kremençug'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Odessa - Kremençug tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺194,03 veya ortalama olarak ₺317,63 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺486,18 kadar olabilir.

Kremençug konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kremençug konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Odessa - Kremençug seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Odessa - Kremençug arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Odessa - Kremençug CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.61kg
Otobüs
26.36kg
Uçak
70.3kg
araba
56.24kg
Odessa ile Kremençug arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Odessa şehriyle Kremençug şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 24.61kg'dır.
Odessa ile Kremençug şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Odessa ve Kremençug arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı45.69kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.75kg ve araba yolculuğuna karşı 31.63kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Odessa şehrinden Kremençug şehrine tren bileti ne kadardır?
Odessa şehrinden Kremençug şehrine giden bir tren bileti, ₺357,50'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺44,92 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Odessa ile Kremençug arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Odessa ile Kremençug arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺44,92'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Odessa ve Kremençug arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Odessa şehriyle Kremençug şehri arası mesafe 351,51 km'dir.
Odessa ve Kremençug arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Odessa ile Kremençug yolculuk ortalama olarak 9 sa. 56 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 56 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Odessa şehrinden Kremençug şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Odessa ile Kremençug arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Odessa konumundan Kremençug istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Odessa şehrinden Kremençug şehrine en erken tren 19:37 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Odessa konumundan Kremençug istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Odessa şehrinden Kremençug şehrine en son tren 19:50 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Odessa şehrinden Kremençug şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺44,92 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Odessa konumundan Kremençug istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Odessa konumundan hareketle Kremençug istikametine gidebileceğiniz 3 istasyon bulunmaktadır. Odesa Пл. Привокзальна, Odesa Вул. Майстерська and Odessa International Airport istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Kremenchug railway station (square), Kryukiv Na Dnipri and Kremenchuk Central Bus Station istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Odessa şehrinden Kremençug şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Odessa şehrinden Kremençug şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Odessa ile Kremençug arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Odessa ve Kremençug arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 56 dk.'dır.
Odessa şehrinden Kremençug şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Odessa ile Kremençug arasında doğrudan bir tren vardır.
Odessa ile Kremençug arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Odessa şehrinden Kremençug şehrine olan tren yolculuğu 24.61kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Odessa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Odessa'dan hafta sonu kaçamakları

Odessa'dan diğer hedefler

Popüler olan diğer rotalar