Tren Ankara - Baskil ₺159,24'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺159,24

Ankara - Baskil arası tren yolculuğu

Ankara'dan Baskil'ye tren ile yolculuk 536,08 km'dir ve 18 sa. 20 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 11:20'dedir. Ankara'dan Baskil'ye tren ile en az ₺159,24 veya en fazla ₺166,05 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺159,24.

En düşük fiyat₺159,24
Yolculuk Süresi18 sa. 20 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺159,24
En yüksek fiyat₺166,05
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış11:20
Mesafe536,08 km
KalkışAnkara
VarışBaskil
FirmaTCDD

Ankara - Baskil Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Ankara ile Baskil arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Baskil konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Baskil konumuna ortalama tren fiyatları ₺162,74. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Baskil konumuna fiyatlar yaklaşık ₺159,24 civarındadır.

Ankara ile Baskil arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Baskil konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Baskil konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Baskil konumuna ulaşmak 18 sa. 20 dk. kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 11:20 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 11:20 gösterdiğinde ayrılır. Baskil konumuna ortalama yolculuk süresi 18 sa. 20 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 18 sa. 20 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 11:20 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Ankara - Baskil hattında hizmet vermektedir?

Baskil konumuna hareket edecek trenlerin Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ankara konumundan Baskil konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Baskil konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Baskil konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan Baskil konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Baskil konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Baskil arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Baskil arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Baskil arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Baskil arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Baskil seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Baskil şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'dan Baskil'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Baskil tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺53,75 veya ortalama olarak ₺125,96 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺184,83 kadar olabilir.

Baskil konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Baskil konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Baskil seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Baskil arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Baskil CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
37.53kg
Otobüs
40.21kg
Uçak
107.22kg
araba
85.77kg
Ankara ile Baskil arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Baskil şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 37.53kg'dır.
Ankara ile Baskil şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Baskil arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı69.69kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.68kg ve araba yolculuğuna karşı 48.24kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Baskil şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Baskil şehrine giden bir tren bileti, ₺162,74'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺159,24 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Baskil arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Baskil arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺159,24'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Baskil arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Baskil şehri arası mesafe 536,08 km'dir.
Ankara ve Baskil arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Baskil yolculuk ortalama olarak 18 sa. 20 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 18 sa. 20 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Baskil şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Baskil arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Baskil istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Baskil şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Baskil istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Baskil şehrine en son tren 11:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Baskil şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺159,24 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Baskil şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Baskil şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Baskil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Baskil arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 18 sa. 20 dk.'dır.
Ankara şehrinden Baskil şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Baskil arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Baskil arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Baskil şehrine olan tren yolculuğu 37.53kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Baskil iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar