Baskil - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,49TL
Yolculuk süresi 17 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 15:12
Son kalkış: 15:12
Mesafe 535km

Virail size, Baskil ile Ankara arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Ankara mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Baskil konumundan Ankara istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Baskil ile Ankara arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Baskil ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Baskil konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Baskil konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 57,18 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 34,49 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Baskil - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
40 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Böyle uzun yolculuklar için, her zaman çok da pahalı olmayan uçakla seyahati de düşünebilirsiniz. Böylelikle, yolcluğunuzu kısaltabilir ve Ankara konumunda daha uzun süre güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Baskil ve Ankara konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Ankara konumuna, Baskil vaktinde hareket edip hedefine Kayaş or Ankara Gar vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Baskil konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Baskil konumundan Ankara konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Baskil konumundan Ankara konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 16 hours and 53 minutes gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 16 hours and 36 minutes kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 15:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Baskil konumunu saatler 15:02 gösterdiğinde terkeder.