Tren Konya - Ankara ₺104,75'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün ₺105,30
Yarın ₺105,30
2 gün ₺105,30
3 gün ₺105,30

Konya - Ankara arası tren yolculuğu

Konya'dan Ankara'ye tren ile yolculuk 230,28 km'dir ve 1 sa. 45 dk. sürer. Her gün 7 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:25'de ve sonuncusu 21:30'dedir. Konya'dan Ankara'ye tren ile en az ₺104,75 veya en fazla ₺105,85 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺104,75.

En düşük fiyat₺104,75
Yolculuk Süresi1 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı7
En düşük fiyat₺104,75
En yüksek fiyat₺105,85
İlk Kalkış06:25
Son Kalkış21:30
Mesafe230,28 km
KalkışKonya
VarışAnkara
FirmaTCDD

Konya - Ankara Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Konya ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Konya Ankara arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan Ankara konumuna ₺104,75 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺105,48 kadardır.

Hangi şirketler Konya ile Ankara arasında seferler düzenliyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Ankara konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Ankara konumuna hareket eden ilk tren saat 06:25 sonuncusu ise 21:30 kalkar. Konya konumundan Ankara konumuna gitmek için gereken süre 1 sa. 45 dk.. Ankara konumuna hareket eden ilk tren saati 06:25 iken, sonuncusu saatler 21:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 sa. 45 dk., ama en hızlı trenler sizi Ankara konumuna 1 sa. 45 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Konya ve Ankara konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Ankara konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve hedeflerine Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ulaşırlar.

Trenle Konya konumundan Ankara konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Ankara konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 7 günlük aktarmaları mevcut. 7 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Ankara konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Konya konumundan Ankara konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan Ankara konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 7 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 7 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Ankara arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Ankara arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Ankara arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Ankara arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Ankara seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Ankara şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺106,22 ile ₺127,02 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 16%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Konya'dan Ankara'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Ankara tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺79,16 veya ortalama olarak ₺105,94 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺124,81 kadar olabilir.

Ankara konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Ankara konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Ankara seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Ankara arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Ankara CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
16.12kg
Otobüs
17.27kg
Uçak
46.06kg
araba
36.84kg
Konya ile Ankara arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Ankara şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 16.12kg'dır.
Konya ile Ankara şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Ankara arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı29.94kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.15kg ve araba yolculuğuna karşı 20.72kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Ankara şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Ankara şehrine giden bir tren bileti, ₺105,48'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺104,75 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Ankara arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Ankara arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺104,75'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Ankara arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Ankara şehri arası mesafe 230,28 km'dir.
Konya ve Ankara arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Ankara yolculuk ortalama olarak 1 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Ankara şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Ankara arası günde ortalama 7 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Ankara istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Ankara şehrine en erken tren 06:25 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Ankara istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Ankara şehrine en son tren 21:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Ankara şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺104,75 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Ankara şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Ankara şehrine gitmek için ortalama 7 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 45 dk.'dır.
Konya şehrinden Ankara şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Ankara arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Ankara arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Ankara şehrine olan tren yolculuğu 16.12kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Ankara iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar