Konya - Ankara arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 31TL
Yolculuk süresi 1 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 13
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 22:05
Mesafe 230km

Konya ile Ankara arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Konya Ankara istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler sizi Konya noktasından Ankara istikametine tren ile götürüyor?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Konya konumundan Ankara konumuna 31,00 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama 33,25 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : Konya - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
42,62 TL40,70 TL40,70 TL40,51 TL40,25 TL40,25 TL40,31 TL
Tümünü gör 37,50 TL37,50 TL37,50 TL37,50 TL37,50 TL Tümünü gör

Konya - Ankara arası trenler


Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlar Konya ve Ankara konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Ankara konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Ankara Gar vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Ankara konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Ankara konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 13 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 10 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 3 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumundan Ankara konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 hour and 45 minutes gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 hour and 45 minutes kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:06 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 19:06 gösterdiğinde terkeder.