Ankara - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,63 TL
Yolculuk süresi 3 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış 06:00
Son kalkış 07:00
Mesafe 230 km

Ankara konumundan Konya konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ankara konumundan Konya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Konya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Konya konumuna ortalama otobüs biletleri 67,29 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ankara konumundan Konya konumuna, 31,07 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
92,66 TL 91,02 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 93,21 TL 63,69 TL

Ankara ilinden Konya iline otobüsler

Ankara - Konya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Ankara konumundan Konya konumuna ulaşmak ortlama 3 sa 46 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :1 sa 59 dk olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 23:59 olduğunda ,sonuncusu ise 07:00 olduğunda hareket eder.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Ankara konumundan Konya konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Konya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 9 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Ankara konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 9 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.