Ankara - Konya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 72 TL
Yolculuk süresi 3 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 63
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 230km

Virail ile Ankara konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Konya konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Konya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ankara konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 85,94 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 7,87 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Ankara konumundan Konya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, ANKARA and Aşti ve KONYA and Konya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
38 TL38 TL38 TL38 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
40 TL40 TL40 TL40 TL41 TL40 TL40 TL

Ankara ve Konya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Ankara konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 17 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 17 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Ankara konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Konya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:11 kalkarken, sonuncusu saatler 22:12 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 hours and 47 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 3 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Ankara - Konya: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Ankara konumundan Konya konumuna, ortaklarımızdan Özkaymak, Kontur Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.