Ankara - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 45,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 47
İlk kalkış: 23:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 384km

Ankara konumundan Antalya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Ankara Antalya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Ankara konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ankara konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 13,31 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ankara konumundan Antalya konumuna, 7,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Ankara konumundan Antalya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Ankara konumundan Aşti istasyonundan hareket eden otobüsler, Antalya konumundaki Antalya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
92,17 TL61,62 TL92,31 TL88,89 TL Tümünü gör Tümünü gör 63,27 TL
Tümünü gör Tümünü gör 182,51 TL175,68 TL174,30 TL Tümünü gör Tümünü gör

Ankara ve Antalya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Ankara Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 1 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Ankara - Antalya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Ankara konumundan saatler 21:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:08 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 7 hours and 52 minutes iken, en hızlı seferler sizi 8 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Ankara konumundan Antalya konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Mis Amasya, Niksarkale Turizm, Lüks Karadeniz, Lüks Erova Turizm, Efe Tur, Efetur, Şanal Kırşehir Turizm, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Ses Turizm and Isparta Petrol ile de, Ankara konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.