• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Ankara - Şanlıurfa arası otobüs bulun En ucuz fiyat 83,55 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Şanlıurfa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 94,44 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 83,55 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Ankara ile Şanlıurfa ile otobüs

En iyi fiyat 83,55 TL
Yolculuk süresi 12 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 14:00
Son kalkış 23:30
Mesafe 600 km

Ankara - Şanlıurfa arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Tümünü gör
Tümünü gör
Yarın
83,55 TL
277,53 TL
2 gün içinde
Tümünü gör
Tümünü gör
3 gün içinde
Tümünü gör
Tümünü gör
4 gün içinde
Tümünü gör
Tümünü gör
5 gün içinde
Tümünü gör
Tümünü gör
6 gün içinde
Tümünü gör
Tümünü gör

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
3
Firma
3
En düşük
83,55 TL
En yüksek
149,52 TL

Ankara - Şanlıurfa

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Otobüs

83,55 TL

Tarih
Pazartesi, Ekim 25th 2021
Metro Turizm-logo
Aşti - Şanlıurfa Otogarı
23:30 - 11:30
Metro Turizm
12 saat
CO2: 19.21kg
En Ucuz
İle Uçak

277,53 TL

Tarih
Pazartesi, Ekim 25th 2021
AnadoluJet-logo
Esenboğa - Şanliurfa GAP
19:50 - 21:10
AnadoluJet
1 sa 20 dk
CO2: 120.64kg
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 12 saat
Aşti - Şanlıurfa Otogarı
14:00 - 02:00
83,55 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 12 saat
Aşti - Şanlıurfa Otogarı
23:30 - 11:30
83,55 TL

Ankara - Şanlıurfa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Şanlıurfa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 14:00 kalkarken, sonuncusu saatler 23:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 11 sa 40 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 saat kadar düşürür.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Ankara konumundan Şanlıurfa konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.