Ankara - Gaziantep arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 69,18TL
Yolculuk süresi 9 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 83
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:58
Mesafe 506km

Ankara konumundan Gaziantep konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Ankara konumundan Gaziantep konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 17,16 TL iken, Ankara konumundan Gaziantep konumuna, 10,77 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Ankara konumundan Gaziantep konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANKARA ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
303,46 TL2.818,72 TL243,27 TL361,33 TL235,81 TL312,96 TL246,80 TL

Ankara ilinden Gaziantep iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 9 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Ankara konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 19 hours and 6 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 6 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 02:04 olduğunda ,sonuncusu ise 22:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Ankara - Gaziantep güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Öz Diyarbakir, Lüks Batman Seyahat and Star Diyarbakir ile de, Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.