Ankara - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,03 TL
Yolculuk süresi 8 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 01:30
Son kalkış 07:30
Mesafe 506 km

Virail sizin için, Ankara konumundan Gaziantep konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Ankara konumundan Gaziantep konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 140,82 TL iken, Ankara konumundan Gaziantep konumuna, 82,19 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

93,03 TL Tümünü gör Tümünü gör 109,98 TL 115,99 TL Tümünü gör Tümünü gör
357,44 TL Tümünü gör Tümünü gör 253,39 TL 270,70 TL Tümünü gör 256,21 TL

Ankara ilinden Gaziantep iline otobüsler

Ankara - Gaziantep hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Ankara konumundan ayrılan ilk otobüs saat 08:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 07:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 8 sa 53 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :7 sa 45 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Ankara Gaziantep arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Gaziantep konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.