Ankara - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 94 TL
Yolculuk süresi 10 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 79
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:58
Mesafe 506km

Ankara konumundan Gaziantep konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Ankara konumundan Gaziantep konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 44,93 TL iken, Ankara konumundan Gaziantep konumuna, 14,63 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Ankara konumundan Gaziantep konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANKARA ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
153,85 TL Tümünü gör Tümünü gör 242,82 TL Tümünü gör Tümünü gör 332,88 TL
73,55 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara ilinden Gaziantep iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Ankara konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 27 hours and 17 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 9 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 01:04 olduğunda ,sonuncusu ise 09:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Ankara - Gaziantep güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Ben Turizm, Star Diyarbakir, Şanlıurfa Astor, Seç Turizm and Öz Diyarbakir ile de, Ankara konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.