Gaziantep - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 91,66 TL
Yolculuk süresi 10 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 18:30
Son kalkış 21:00
Mesafe 506 km

Virail sizin için, Gaziantep konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Gaziantep konumundan Ankara konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 108,38 TL iken, Gaziantep konumundan Ankara konumuna, 85,28 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

139,13 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 122,28 TL 91,66 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 218,95 TL 271,52 TL

Gaziantep ilinden Ankara iline otobüsler

Gaziantep - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Gaziantep konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 10 sa 16 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :8 sa 1 dk olur. İlk otobüs Gaziantep konumundan saat 12:30 olduğunda ,sonuncusu ise 21:00 olduğunda hareket eder.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Ankara konumuna seyahatleriniz için her gün 4 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 4 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.