Gaziantep - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 156 TL
Yolculuk süresi 10 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 75
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 506km

Gaziantep konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Gaziantep konumundan Ankara konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Gaziantep konumundan Ankara konumuna, sadece 17,10 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 59,80 TL civarındadır.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Gaziantep konumundan Ankara konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Gaziantep Otogarı ve ANKARA and Aşti istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Gaziantep - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 190 TL Tümünü gör Tümünü gör 189 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 102 TL Tümünü gör Tümünü gör 101 TL

Gaziantep Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Gaziantep Ankara arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Gaziantep - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Gaziantep konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 10 hours and 57 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 8 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Gaziantep konumundan Ankara konumuna, ortaklarımızdan Öz Diyarbakir, Süha Turizm, Seç Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Ben Turizm, Şanlıurfa Astor and Metro Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.