Otobüs Gaziantep - Ankara ₺631,77'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺631,77
keşfedin

Gaziantep - Ankara arası otobüs yolculuğu

Gaziantep'dan Ankara'ye otobüs ile yolculuk 506,89 km'dir ve 10 sa. 0 dk. sürer. Her gün 13 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:30'de ve sonuncusu 21:30'dedir. Gaziantep'dan Ankara'ye otobüs ile en az ₺631,77 veya en fazla ₺643,09 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺631,77.

En düşük fiyat₺631,77
Yolculuk Süresi10 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı13
En düşük fiyat₺631,77
En yüksek fiyat₺643,09
İlk Kalkış07:30
Son Kalkış21:30
Mesafe506,89 km
KalkışGaziantep
VarışAnkara
FirmaKâmil Koç

Gaziantep - Ankara Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Virail sizin için, Gaziantep konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Gaziantep konumundan Ankara konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Gaziantep konumundan Ankara konumuna ortalama otobüs biletleri ₺636,17 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Gaziantep konumundan Ankara konumuna, ₺631,77 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Gaziantep - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Gaziantep Ankara arası yolculuk 10 sa. 0 dk. kadar sürer. İlk otobüs Gaziantep konumundan 07:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 21:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Ankara konumuna hareket eden ilk otobüs saat 07:30 kalkarken, sonuncusu saatler 21:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 10 sa. 0 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :9 sa. 30 dk. kadar düşürür.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Ankara konumuna seyahatleriniz için her gün 13 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 13 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Ankara konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Gaziantep konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 13 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Gaziantep ile Ankara arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Gaziantep - Ankara arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Gaziantep - Ankara arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Gaziantep - Ankara arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Gaziantep - Ankara seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Gaziantep şehrinden Ankara şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺610,37 ile ₺1.061,23 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 42%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Ankara konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Gaziantep - Ankara seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
Gaziantep - Ankara arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre Gaziantep - Ankara CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
35.48kg
Otobüs
38.02kg
Uçak
101.38kg
araba
81.1kg

Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep şehrinden Ankara şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine giden bir otobüs bileti, ₺636,17'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺631,77 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Gaziantep ile Ankara arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Gaziantep ile Ankara arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺631,77'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Gaziantep ve Ankara arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Gaziantep şehriyle Ankara şehri arası mesafe 506,89 km'dir.
Gaziantep ve Ankara arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Gaziantep ile Ankara yolculuk ortalama olarak 10 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Gaziantep konumundan Ankara istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Gaziantep - Ankara güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kâmil Koç and Metro Turizm.
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Gaziantep ile Ankara arası günde ortalama 13 bağlantı bulunur.
Gaziantep konumundan Ankara istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine en erken otobüs 07:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Gaziantep konumundan Ankara istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine en son otobüs 21:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺631,77 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine gitmek için ortalama 13 doğrudan bağlantı vardır.
Gaziantep ile Ankara arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Gaziantep ve Ankara arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 30 dk.'dır.
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Gaziantep ile Ankara arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Gaziantep ile Ankara arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Gaziantep şehrinden Ankara şehrine olan otobüs yolculuğu 38.02kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Gaziantep'dan yerele geçin

Trend rotalar

Gaziantep'dan hafta sonu kaçamakları

Gaziantep'dan diğer hedefler

Ankara iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar