Gaziantep - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 88,45TL
Yolculuk süresi 13 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 16:30
Son kalkış: 23:58
Mesafe 594km

Virail sizin için, Gaziantep konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Gaziantep Antalya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Gaziantep konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Gaziantep konumundan Antalya konumuna ortalama otobüs biletleri 18,62 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Gaziantep konumundan Antalya konumuna, 13,77 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Gaziantep konumundan Gaziantep Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Antalya konumundaki ANTALYA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Gaziantep ilinden Antalya iline otobüsler


Gaziantep konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Antalya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Gaziantep konumundan ayrılan ilk otobüs saat 18:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 54 hours and 30 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 9 hours and 51 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Gaziantep konumundan Antalya konumuna götürür?

Gaziantep konumundan Antalya konumuna, ortaklarımızdan Has Diyarbakir, Vangölü, Star Batman, Yeni Diyarbakır Seyahat and Öz Diyarbakir otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.