Gaziantep - Bursa arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bursa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 129,18TL
Yolculuk süresi 17 saat
Günlük bağlantılar 27
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:15
Mesafe 800km

Gaziantep konumundan Bursa konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Gaziantep konumundan Bursa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Gaziantep konumundan Bursa konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Gaziantep konumundan Bursa konumuna 20,11 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 24,65 TL civarındadır.

Otobüsle Bursa konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Gaziantep konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüsler, Gaziantep Otogarı istasyonundan kalkar ve Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Gaziantep ilinden Bursa iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen Gaziantep Bursa arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde Gaziantep Bursa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Gaziantep konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Gaziantep - Bursa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Gaziantep konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 26 hours and 20 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 11 hours and 24 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Otobüs ile Gaziantep - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Gaziantep konumundan Bursa konumuna Şanlıurfa Astor, Seç Turizm, Süha Turizm, Ben Turizm and Çayırağası Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.