Bursa - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 136,31 TL
Yolculuk süresi 16 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 14:00
Son kalkış 14:00
Mesafe 800 km

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Gaziantep arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 163,87 TL iken, Bursa konumundan Gaziantep konumuna, 136,31 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bursa ilinden Gaziantep iline otobüsler

Bursa - Gaziantep hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Bursa konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak ortlama 16 sa 26 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :16 saat olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 14:00 olduğunda ,sonuncusu ise 14:00 olduğunda hareket eder.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Bursa Gaziantep arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Gaziantep konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.