• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Bursa - Gaziantep arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Gaziantep şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Gaziantep arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 187,79 TL iken, Bursa konumundan Gaziantep konumuna, 136,31 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bursa ile Gaziantep ile otobüs

En iyi fiyat 136,31 TL
Yolculuk süresi 16 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 14:00
Son kalkış 14:00
Mesafe 800 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
2
En düşük
136,31 TL
En yüksek
197,35 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 16 sa 30 dk
Otogarı - Gaziantep Otogarı
14:00 - 06:30
197,35 TL

Bursa - Gaziantep hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Bursa konumunu saat 14:00 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 14:00. Yolculuk ortalama 16 sa 30 dk kadar sürer.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Bursa Gaziantep arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Gaziantep konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 1 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.