Bursa - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 1.214 TL
Yolculuk süresi 16 saat
Günlük bağlantılar 26
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 21:32
Mesafe 800km

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Gaziantep konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Gaziantep konumuna ortalama otobüs biletleri 133,23 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Gaziantep konumuna, 133,23 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Bursa konumundan Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Gaziantep Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Gaziantep iline otobüsler


Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gün içinde Bursa Gaziantep arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Gaziantep konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 11:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 16 hours and 34 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 15 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Otobüs ile Bursa - Gaziantep: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Cizre Nuh İtimat, Mardin Seyahat, Mar-Tur Turizm, Özkaymak, Çayırağası Turizm, Şanlıurfa Astor and Hassoy Turizm ile Bursa Gaziantep arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.