Ankara - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 47,02 TL
Yolculuk süresi 5 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 322 km

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ankara konumundan Bursa konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan Bursa konumuna 46,38 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 68,02 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 47,02 TL 62,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Ankara ilinden Bursa iline otobüsler

Ankara - Bursa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Ankara konumundan Bursa konumuna ulaşmak ortlama 5 sa 36 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :2 sa 30 dk olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 01:30 olduğunda ,sonuncusu ise 23:59 olduğunda hareket eder.

Ankara Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Bursa konumuna seyahatleriniz için her gün 13 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 13 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 13 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.