Ankara - Bursa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Bursa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 28,01TL
Yolculuk süresi 5 sa 28 dk
Günlük bağlantılar 56
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 00:45
Mesafe 322km

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Ankara Bursa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Ankara konumundan Bursa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ankara ve Bursa konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Ankara - Bursa istikametindeki otobüs hatları ANKARA istasyonundan kalkar ve Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Ankara ilinden Bursa iline otobüsler


Ankara Bursa arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Ankara Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 16 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 16 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Bursa konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Ankara konumundan saatler 00:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 02:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 5 hours and 30 minutes iken, en hızlı seferler sizi 4 hours and 31 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Otobüs ile Ankara - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Niksarkale Turizm, Mersin Vif Turizm, Lüks Mersin, Yeni As Bafra Turizm, Tokat Seyahat, Esadaş and RH Turizm şirketi de, virailin Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.