Ankara - Bursa arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 5 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 56
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 00:45
Mesafe 322km

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Ankara Bursa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Ankara konumundan Bursa konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Ankara konumundan Bursa konumuna, sadece 6,61 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 35,04 TL civarındadır.

Otobüsle Bursa konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Ankara konumundan ANKARA and Aşti istasyonundan hareket eden otobüsler, Bursa konumundaki Otogarı and Bursa Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.


Ankara Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan Bursa konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 27 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 27 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Ankara konumundan Bursa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Ankara konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:10 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 5 hours and 30 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 5 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Otobüs ile Ankara - Bursa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Ankara konumundan Bursa konumuna, ortaklarımızdan Niksarkale Turizm, Mersin Vif Turizm, Lüks Mersin, Yeni As Bafra Turizm, Tokat Seyahat, Esadaş, RH Turizm, Pamukkale Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Metro Turizm and Balıkesir Uludağ otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.