Header background
  • Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Ankara - Bursa arası otobüs bulun En ucuz fiyat 44,46 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

keşfedin
İle Otobüs

Yarın

keşfedin
İle Otobüs

2 Gün

keşfedin
Rentalcars.com

Bursa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

keşfedin

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ankara konumundan Bursa konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Bursa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan Bursa konumuna 44,46 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 116,26 TL civarındadır.

Ankara ile Bursa ile otobüs

En iyi fiyat 44,46 TL
Yolculuk süresi 5 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 57
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 322 km

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
57
Firma
14
En düşük
44,46 TL
En yüksek
145,78 TL

Ankara - Bursa

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Otobüs

46,47 TL

Tarih
Perşembe, Aralık 2nd 2021
Sakarya VİB-logo
ANKARA - BURSA
03:30 - 08:30
Sakarya VİB
5 saat
CO2: 10.31kg
En Ucuz
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Aktarmasız
Süre: 5 saat
Aşti - Otogarı
03:30 - 08:30
46,47 TL
Lüks Artvin Seyahat-logo
Lüks Artvin Seyahat
Aktarmasız
Süre: 5 sa 30 dk
Aşti - Otogarı
04:00 - 09:30
53,12 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Aktarmasız
Süre: 6 saat
Aşti - Otogarı
02:30 - 08:30
59,77 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Aktarmasız
Süre: 6 sa 30 dk
Aşti - Otogarı
03:30 - 10:00
59,77 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Aktarmasız
Süre: 6 saat
Aşti - Otogarı
10:30 - 16:30
59,77 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Aktarmasız
Süre: 6 saat
Aşti - Otogarı
12:30 - 18:30
59,77 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Aktarmasız
Süre: 5 sa 15 dk
Aşti - Otogarı
14:30 - 19:45
59,77 TL

Ankara - Bursa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Ankara konumundan Bursa konumuna ulaşmak ortlama 5 sa 29 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :1 sa 40 dk olur. İlk otobüs Ankara konumundan saat 01:00 olduğunda ,sonuncusu ise 23:59 olduğunda hareket eder.

Ankara Bursa arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Bursa konumuna seyahatleriniz için her gün 57 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 57 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Ankara konumundan Bursa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 57 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 57 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Bursa için
indirimlerin ve fırsatların sunulacağı
bekleme listemize kayıt ol

  • GetYourGuide %10 indirim

  • Rentalcars.com %10 indirim

  • Booking.com %5 geri ödeme

Bugün 206 kişi katıldı

Kayıt olarak, kullanım koşullarımızı kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi için Yasal Bilgilendirme sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kayıt işlemleri yapılıyor...

Teşekkürler!
Vermiş olduğun e-posta adresi ile
bekleme listemize kayıt oldun.

Bir hata oluştu!

Beklenmeyen bir hata oluştu ve listeye kaydınızı gerçekleştiremedik. Şimdi geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.