Otobüs Ankara - Karabük ₺109,90'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺109,90

Ankara - Karabük arası otobüs yolculuğu

Ankara'dan Karabük'ye otobüs ile yolculuk 144,32 km'dir ve 2 sa. 25 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:30'de ve sonuncusu 21:30'dedir. Ankara'dan Karabük'ye otobüs ile en az ₺109,90 veya en fazla ₺137,33 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺109,90.

En düşük fiyat₺109,90
Yolculuk Süresi2 sa. 25 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺109,90
En yüksek fiyat₺137,33
İlk Kalkış07:30
Son Kalkış21:30
Mesafe144,32 km
KalkışAnkara
VarışKarabük
FirmaMetro Turizm, Beydağı Turizm

Ankara - Karabük Province Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Ankara konumundan Karabük konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ankara konumundan Karabük konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Karabük konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan Karabük konumuna ₺109,90 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺126,29 civarındadır.

Karabük konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Ankara konumunu saat 07:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 21:30. Yolculuk ortalama 2 sa. 25 dk. kadar sürer. İlk otobüs Ankara konumundan saatler 07:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 21:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 sa. 25 dk. iken, en hızlı seferler sizi :2 sa. 15 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Ankara konumundan Karabük konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Karabük konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Ankara konumundan Karabük konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 3 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Karabük Province arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Karabük arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Karabük arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Karabük arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Karabük seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Karabük Province şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Ankara'den Karabük'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Karabük otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺78,42, ortalama ₺102,60 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺137,51 kadar olabilir.

Karabük konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Karabük konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu rotadaki seyahat firmaları

Bu rotadaki seyahat firmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Metro Turizm, Türkiye genelinde şehirlerarası ulaşım hizmetleri sağlayan bir Türk otobüs firmasıdır. Şirket 1992 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülkedeki en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Metro Turizm, klima, Wi-Fi ve konforlu koltuklarla donatılmış modern bir otobüs filosu işletmektedir. Şirket, standart, lüks ve yataklı koltuklar dahil olmak üzere bir dizi bilet seçeneği sunar. Metro Turizm, yolcuların seyahatlerini önceden planlamalarını ve biletlerini önceden satın almalarını kolaylaştıran online rezervasyon hizmetleri de sunmaktadır. Şirket, müşterilerine güvenli, güvenilir ve uygun fiyatlı ulaşım hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Ankara - Karabük seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Karabük arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre Ankara - Karabük CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
10.1kg
Otobüs
10.82kg
Uçak
28.86kg
araba
23.09kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Karabük şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Karabük şehrine giden bir otobüs bileti, ₺126,29'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺109,90 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Karabük arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Karabük arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺109,90'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Karabük arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Karabük şehri arası mesafe 144,32 km'dir.
Ankara ve Karabük arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Karabük yolculuk ortalama olarak 2 sa. 25 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara konumundan Karabük istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Ankara - Karabük güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Metro Turizm and Beydağı Turizm.
Ankara şehrinden Karabük şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Ankara ile Karabük arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Karabük istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Karabük şehrine en erken otobüs 07:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Karabük istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Karabük şehrine en son otobüs 21:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Karabük şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺109,90 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Karabük şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Karabük şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Karabük arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Karabük arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 15 dk.'dır.
Ankara şehrinden Karabük şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Ankara ile Karabük arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Ankara ile Karabük arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Karabük şehrine olan otobüs yolculuğu 10.82kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Karabük iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar