Balıkesir - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 75,94TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 22:30
Mesafe 426km

Balıkesir konumundan Ankara konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Balıkesir Ankara arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Balıkesir konumundan Ankara konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 11,83 TL iken, Balıkesir konumundan Ankara konumuna, 11,83 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Balıkesir konumundan Ankara konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, BALIKESİR ve ANKARA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Balıkesir - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
40 TL40 TL40 TL40 TL40 TL40 TL40 TL
74 TL74 TL74 TL74 TL73 TL73 TL74 TL

Balıkesir ilinden Ankara iline otobüsler


Balıkesir Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Balıkesir konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 22 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 22 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Balıkesir konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 8 hours kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 7 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:03 olduğunda sonuncusu ise saat 20:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Balıkesir konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Ses Turizm, Esadaş, Balıkesir Uludağ, Özlem Adana Turizm and Mis Amasya ile de, Balıkesir konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.