Karabük - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,90 TL
Yolculuk süresi 2 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 07:00
Son kalkış 07:30
Mesafe 144 km

Karabük konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Karabük Ankara arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Karabük konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Karabük konumundan Ankara konumuna 36,90 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 40,91 TL civarındadır.

Karabük ilinden Ankara iline otobüsler

Karabük - Ankara hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Karabük konumundan saatler 07:00 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 07:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 sa 37 dk iken, en hızlı seferler sizi :2 sa 30 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Karabük konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Karabük Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Karabük konumundan Ankara konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Karabük konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.