Ankara - Erzurum arası otobüs bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 125,17TL
Yolculuk süresi 12 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 26
İlk kalkış: 07:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 718km

Ankara konumundan Erzurum konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Ankara konumundan Erzurum konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Ankara konumundan Erzurum konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan Erzurum konumuna 19,50 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 19,50 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Ankara konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüsler, ANKARA istasyonundan kalkar ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
50,42 TL5,50 TL50,42 TL5,50 TL41,99 TL5,50 TL Tümünü gör
231,09 TL301,70 TL205,41 TL205,41 TL295,28 TL359,48 TL195,66 TL

Ankara ilinden Erzurum iline otobüsler


Ankara Erzurum arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Erzurum konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde Ankara Erzurum arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 26 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 26 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara - Erzurum hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Ankara konumundan saatler 15:09 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 12 hours and 31 minutes iken, en hızlı seferler sizi 10 hours and 13 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Ankara konumundan Erzurum konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Ankara konumundan Erzurum konumuna, ortaklarımızdan Patnos Itimat, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Dadaş Turizm and Mek Ağrı Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.