Batman - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 80,62TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 09:00
Son kalkış: 22:00
Mesafe 225km

Batman konumundan Erzurum konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Batman konumundan Erzurum konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Batman konumundan Erzurum konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Batman konumundan Erzurum konumuna 12,55 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 14,38 TL civarındadır.

Batman konumundan Erzurum konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Batman konumundan Erzurum konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Batman Otobüs Durağı ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Batman ilinden Erzurum iline otobüsler


Batman ve Erzurum arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Batman konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 6 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Batman konumundan saatler 09:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 8 hours and 20 minutes iken, en hızlı seferler sizi 7 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Batman - Erzurum güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Star Diyarbakir and Öz Doğu Kars ile de, Batman konumundan Erzurum konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.