Batman - Niğde arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 137 TL
Yolculuk süresi 14 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 17:30
Son kalkış: 17:30
Mesafe 566km

Batman konumundan Niğde konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Batman konumundan Niğde konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Batman konumundan Niğde konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 16,96 TL iken, Batman konumundan Niğde konumuna, 15,00 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Batman - Niğde istikametindeki otobüs hatları Batman Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Niğde Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Batman ilinden Niğde iline otobüsler


Batman ve Niğde arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Batman Niğde arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Batman konumundan Niğde konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Niğde konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Batman - Niğde hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Batman konumundan Niğde konumuna ulaşmak ortlama 14 hours kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 14 hours olur. İlk otobüs Batman konumundan saat 17:12 olduğunda ,sonuncusu ise 17:12 olduğunda hareket eder.

Batman konumundan Niğde konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Lider Siirt Turizm ile Batman Niğde arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.