Otobüs Konya - Erzurum ₺562,21'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Konya - Erzurum arası otobüs yolculuğu

Konya'dan Erzurum'ye otobüs ile yolculuk 794,46 km'dir ve 12 sa. 55 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:00'de ve sonuncusu 20:00'dedir. Konya'dan Erzurum'ye otobüs ile en az ₺562,21 veya en fazla ₺562,21 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺562,21.

En düşük fiyat₺562,21
Yolculuk Süresi12 sa. 55 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺562,21
En yüksek fiyat₺562,21
İlk Kalkış17:00
Son Kalkış20:00
Mesafe794,46 km
KalkışKonya
VarışErzurum
FirmaKâmil Koç

Konya - Erzurum Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Konya konumundan Erzurum konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Konya konumundan Erzurum konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Konya konumundan Erzurum konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Konya konumundan Erzurum konumuna, sadece ₺562,21 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺562,21 civarındadır.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Konya konumunu saat 17:00 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 20:00. Yolculuk ortalama 12 sa. 55 dk. kadar sürer. Konya konumundan ayrılan ilk otobüs saat 17:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 12 sa. 55 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :12 sa. 25 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Konya konumundan Erzurum konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Erzurum konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 3 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Konya konumundan Erzurum konumuna otobüsle 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Erzurum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Erzurum arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Erzurum arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Erzurum arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Erzurum seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Erzurum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'den Erzurum'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Erzurum otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺271,53, ortalama ₺520,99 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺648,55 kadar olabilir.

Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzurum konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Konya - Erzurum CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
55.61kg
Otobüs
59.58kg
Uçak
158.89kg
araba
127.11kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Erzurum şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Erzurum şehrine giden bir otobüs bileti, ₺562,21'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺562,21 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Erzurum arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Erzurum arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺562,21'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Erzurum arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Erzurum şehri arası mesafe 794,46 km'dir.
Konya ve Erzurum arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Erzurum yolculuk ortalama olarak 12 sa. 55 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 12 sa. 25 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Erzurum şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Konya ile Erzurum arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Erzurum istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Erzurum şehrine en erken otobüs 17:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Erzurum istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Erzurum şehrine en son otobüs 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Erzurum şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺562,21 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Erzurum şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Erzurum şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Erzurum arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 12 sa. 25 dk.'dır.
Konya şehrinden Erzurum şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Konya ile Erzurum arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Konya ile Erzurum arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Erzurum şehrine olan otobüs yolculuğu 59.58kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Erzurum iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar