Otobüs Konya - Osmaniye ₺266,38'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺266,38

Konya - Osmaniye arası otobüs yolculuğu

Konya'dan Osmaniye'ye otobüs ile yolculuk 344,08 km'dir ve 6 sa. 46 dk. sürer. Her gün 9 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:30'de ve sonuncusu 23:59'dedir. Konya'dan Osmaniye'ye otobüs ile en az ₺266,38 veya en fazla ₺309,82 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺266,38.

En düşük fiyat₺266,38
Yolculuk Süresi6 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı9
En düşük fiyat₺266,38
En yüksek fiyat₺309,82
İlk Kalkış06:30
Son Kalkış23:59
Mesafe344,08 km
KalkışKonya
VarışOsmaniye
FirmaKâmil Koç, Kontur Turizm

Konya - Osmaniye Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Konya konumundan Osmaniye konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Konya konumundan Osmaniye konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Konya konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺295,28 iken, Konya konumundan Osmaniye konumuna, ₺266,38 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Osmaniye konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Konya Osmaniye arası yolculuk 6 sa. 46 dk. kadar sürer. İlk otobüs Konya konumundan 06:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 23:59 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Osmaniye konumuna hareket eden ilk otobüs saat 06:30 kalkarken, sonuncusu saatler 23:59 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 6 sa. 46 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :5 sa. 45 dk. kadar düşürür.

Konya konumundan Osmaniye konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Osmaniye konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 9 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Osmaniye konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Konya konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 9 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Osmaniye arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Osmaniye arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Osmaniye arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Osmaniye arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Osmaniye seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Osmaniye şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Konya'den Osmaniye'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Osmaniye otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺162,00, ortalama ₺244,32 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺288,47 kadar olabilir.

Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Osmaniye konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Osmaniye seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
Konya - Osmaniye arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre Konya - Osmaniye CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.09kg
Otobüs
25.81kg
Uçak
68.82kg
araba
55.05kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Osmaniye şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Osmaniye şehrine giden bir otobüs bileti, ₺295,28'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺266,38 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Osmaniye arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Osmaniye arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺266,38'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Osmaniye arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Osmaniye şehri arası mesafe 344,08 km'dir.
Konya ve Osmaniye arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Osmaniye yolculuk ortalama olarak 6 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya konumundan Osmaniye istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Konya - Osmaniye güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kâmil Koç, Kontur Turizm and Metro Turizm.
Konya şehrinden Osmaniye şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Konya ile Osmaniye arası günde ortalama 9 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Osmaniye istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Osmaniye şehrine en erken otobüs 06:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Osmaniye istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Osmaniye şehrine en son otobüs 23:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺266,38 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Osmaniye şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için ortalama 9 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Osmaniye arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Osmaniye arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 45 dk.'dır.
Konya şehrinden Osmaniye şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Konya ile Osmaniye arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Konya ile Osmaniye arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Osmaniye şehrine olan otobüs yolculuğu 25.81kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Osmaniye iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar