Kayseri - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 57 TL
Yolculuk süresi 4 sa 26 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 07:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 196km

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 10,85 TL iken, Kayseri konumundan Osmaniye konumuna, 8,93 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Osmaniye konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kayseri Otogarı ve OSMANİYE istasyonlarını kullanırlar.

Kayseri ilinden Osmaniye iline otobüsler


Kayseri konumundan Osmaniye konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Kayseri Osmaniye arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 3 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kayseri - Osmaniye hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 19 hours and 19 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Osmaniye konumuna 4 hours and 26 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 07:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Kayseri - Osmaniye hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Kayseri konumundan Osmaniye konumuna, ortaklarımızdan Süha Turizm and Öz Sivas Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.