Kayseri - Erzurum arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 80,18TL
Yolculuk süresi 31 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 13
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:30
Mesafe 515km

Virail sizin için, Kayseri konumundan Erzurum konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kayseri konumundan Erzurum konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kayseri konumundan Erzurum konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kayseri konumundan Erzurum konumuna ortalama otobüs biletleri 13,28 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Kayseri konumundan Erzurum konumuna, 12,49 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Kayseri konumundan Erzurum konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Kayseri konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüsler, Kayseri Otogarı istasyonundan kalkar ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Kayseri - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
668 TL501 TL610 TL533 TL629 TL Tümünü gör 571 TL
6 TL36 TL6 TL36 TL6 TL Tümünü gör 36 TL

Kayseri ilinden Erzurum iline otobüsler


Kayseri Erzurum arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Erzurum konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Kayseri konumundan Erzurum konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 8 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Erzurum konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Kayseri konumundan saatler 00:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 22:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 13 hours and 4 minutes iken, en hızlı seferler sizi 8 hours and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Kayseri - Erzurum hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Lüks Ereğli, Esadaş and Iğdırlı Turizm şirketi de, virailin Kayseri konumundan Erzurum konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.