Kayseri - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65 TL
Yolculuk süresi 10 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 62
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 612km

Kayseri konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kayseri konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kayseri konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kayseri konumundan İstanbul konumuna ortalama otobüs biletleri 34,86 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Kayseri konumundan İstanbul konumuna, 10,17 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle İstanbul konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Kayseri konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüsler, Kayseri Otogarı istasyonundan kalkar ve Esenler Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Kayseri - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
409 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 197 TL Tümünü gör

Kayseri ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Kayseri konumundan İstanbul konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Kayseri konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 13 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 13 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Kayseri konumundan saatler 00:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 19:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 14 hours and 59 minutes iken, en hızlı seferler sizi 10 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Kayseri - İstanbul güzergahında hizmet vermektedir?

Kayseri konumundan İstanbul konumuna, ortaklarımızdan Vanyolu Seyahat, Medine Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, RH Turizm, Vangölü, Muş Yolu Turizm and Malatya Kayısı Kent Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.