• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Kayseri arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Kayseri şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Kayseri konumuna, sadece 59,95 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 129,25 TL civarındadır.

İstanbul ile Kayseri ile otobüs

En iyi fiyat 102,23 TL
Yolculuk süresi 12 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış 02:30
Son kalkış 22:30
Mesafe 612 km

İstanbul - Kayseri arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Yarın
2 gün içinde
3 gün içinde
4 gün içinde
5 gün içinde
6 gün içinde
103,14 TL
102,23 TL
126,65 TL
127,92 TL
102,69 TL
Tümünü gör
Tümünü gör
298,67 TL
307,15 TL
251,11 TL
225,60 TL
221,95 TL
Tümünü gör
Tümünü gör

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
15
Firma
12
En düşük
59,95 TL
En yüksek
255,94 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 11 sa 40 dk
İSTANBUL (Esenler) - Destination stop
16:00 - 03:40
102,23 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 11 saat
İSTANBUL (Esenler) - Destination stop
18:00 - 05:00
102,23 TL
Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 11 saat
İSTANBUL (Esenler) - Destination stop
20:00 - 07:00
102,23 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 12 saat
İSTANBUL (Esenler) - Destination stop
02:30 - 14:30
130,11 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 11 sa 30 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Destination stop
03:00 - 14:30
130,11 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 13 sa 30 dk
İSTANBUL (Esenler) - Destination stop
16:00 - 05:30
130,11 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 13 sa 10 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Destination stop
16:20 - 05:30
130,11 TL

İstanbul - Kayseri hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 22:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 12 sa 15 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 saat kadar düşürür.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Kayseri arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 16 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 16 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Kayseri konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüsle 16 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.