İstanbul - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,57 TL
Yolculuk süresi 11 sa 56 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 02:20
Son kalkış 21:20
Mesafe 612 km

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Kayseri konumuna, sadece 59,95 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 111,62 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

113,89 TL 97,58 TL 95,67 TL 97,31 TL 96,13 TL Tümünü gör 120,91 TL
188,97 TL 183,96 TL 181,96 TL 188,61 TL 190,98 TL Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Kayseri iline otobüsler

İstanbul - Kayseri hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 16:00 kalkarken, sonuncusu saatler 21:20 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 11 sa 48 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :8 sa 50 dk kadar düşürür.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Kayseri arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 7 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 7 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Kayseri konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüsle 7 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.