İstanbul - Kayseri arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 110,80TL
Yolculuk süresi 12 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 69
İlk kalkış: 00:19
Son kalkış: 23:59
Mesafe 612km

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda İstanbul konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

İstanbul konumundan Kayseri konumuna ortalama otobüs biletleri 17,26 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, İstanbul konumundan Kayseri konumuna, 17,26 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

İstanbul ve Kayseri konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Esenler Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Kayseri konumundaki Kayseri Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
218 TL193 TL228 TL462 TL282 TL243 TL263 TL
86 TL Tümünü gör 128 TL88 TL86 TL90 TL90 TL

İstanbul ilinden Kayseri iline otobüsler


İstanbul konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

İstanbul konumundan Kayseri konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 69 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 20 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 49 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:04 kalkarken, sonuncusu saatler 21:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 22 hours and 16 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 8 hours and 18 minutes kadar düşürür.

İstanbul - Kayseri hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul konumundan Kayseri konumuna Vip Malatyalılar Turizm, Beydağı Turizm, Öz Elbistan, Medine Turizm and Lider Elbistan otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.