İstanbul - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 241 TL
Yolculuk süresi 15 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 17
İlk kalkış: 11:30
Son kalkış: 21:00
Mesafe 785km

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna 26,44 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 140,34 TL civarındadır.

İstanbul ve Kahramanmaraş konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Harem Otogarı, Atakent and Harem istasyonundan hareket eden otobüsler, Kahramanmaraş konumundaki Kahramanmaraş Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

İstanbul ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Kahramanmaraş konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde İstanbul Kahramanmaraş arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul - Kahramanmaraş hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna ulaşmak ortlama 15 hours kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 12 hours olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 13:08 olduğunda ,sonuncusu ise 19:08 olduğunda hareket eder.

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Adiyaman Güleras Turizm, Yeni As Bafra Turizm, Aksu Turizm, Ak Turizm and Lüks Kahramanmaraş Turizm ile de, İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.