Otobüs İstanbul - Kahramanmaraş ₺561,60'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺561,60
keşfedin

İstanbul - Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu

İstanbul'dan Kahramanmaraş'ye otobüs ile yolculuk 785,6 km'dir ve 15 sa. 42 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 14:00'de ve sonuncusu 21:25'dedir. İstanbul'dan Kahramanmaraş'ye otobüs ile en az ₺561,60 veya en fazla ₺1.012,77 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺561,60.

En düşük fiyat₺561,60
Yolculuk Süresi15 sa. 42 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺561,60
En yüksek fiyat₺1.012,77
İlk Kalkış14:00
Son Kalkış21:25
Mesafe785,6 km
Kalkışİstanbul
VarışKahramanmaraş
Firma

Istanbul - Kahramanmaraş Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Virail ile İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺961,18 iken, İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna, ₺561,60 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İstanbul Kahramanmaraş arası yolculuk 15 sa. 42 dk. kadar sürer. İlk otobüs İstanbul konumundan 14:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 21:25 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 14:00 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:25 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 15 sa. 42 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :14 sa. 40 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Kahramanmaraş konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Istanbul ile Kahramanmaraş arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İstanbul - Kahramanmaraş arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İstanbul - Kahramanmaraş arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İstanbul - Kahramanmaraş arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İstanbul - Kahramanmaraş seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Istanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Otobüs firmaları hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺534,86 ile ₺995,79 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 46%'ye kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

İstanbul'den Kahramanmaraş'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz İstanbul - Kahramanmaraş otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺439,22, ortalama ₺732,76 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺980,37 kadar olabilir.

Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İstanbul - Kahramanmaraş seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
İstanbul - Kahramanmaraş arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre İstanbul - Kahramanmaraş CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
54.99kg
Otobüs
58.92kg
Uçak
157.12kg
araba
125.7kg

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine otobüs bileti ne kadardır?
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine giden bir otobüs bileti, ₺961,18'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺561,60 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İstanbul ile Kahramanmaraş arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İstanbul ile Kahramanmaraş arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺561,60'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İstanbul ve Kahramanmaraş arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
İstanbul şehriyle Kahramanmaraş şehri arası mesafe 785,6 km'dir.
İstanbul ve Kahramanmaraş arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
İstanbul ile Kahramanmaraş yolculuk ortalama olarak 15 sa. 42 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 14 sa. 40 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
İstanbul ile Kahramanmaraş arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
İstanbul konumundan Kahramanmaraş istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine en erken otobüs 14:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul konumundan Kahramanmaraş istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine en son otobüs 21:25 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺561,60 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
İstanbul ile Kahramanmaraş arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İstanbul ve Kahramanmaraş arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 14 sa. 40 dk.'dır.
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, İstanbul ile Kahramanmaraş arasında doğrudan bir otobüs vardır.
İstanbul ile Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İstanbul şehrinden Kahramanmaraş şehrine olan otobüs yolculuğu 58.92kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İstanbul'dan yerele geçin

Trend rotalar

İstanbul'dan hafta sonu kaçamakları

İstanbul ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

İstanbul'dan diğer hedefler

Kahramanmaraş iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar