İstanbul - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 181 TL
Yolculuk süresi 11 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 91
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:59
Mesafe 618km

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Samsun arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Samsun konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 71,73 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 19,91 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Samsun konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Samsun konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Dudullu Ataşehir, Cevizli Otobüs Durağı, Alibeyköy Otogarı and İSTANBUL (Alibeyköy) ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Samsun her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 100 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Samsun iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Samsun arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Samsun arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Samsun konumuna ulaşmak ortlama 10 hours and 50 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 9 hours and 45 minutes olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 08:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:03 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Samsun konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Ali Osman Ulusoy, Yeni As Bafra Turizm, Lüks Artvin Seyahat and Metro Turizm ile de, İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.