İstanbul - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 100,59 TL
Yolculuk süresi 12 saat
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış 09:35
Son kalkış 11:00
Mesafe 618 km

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer İstanbul konumundan Samsun konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Samsun konumuna 92,30 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 118,95 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 105,51 TL Tümünü gör 121,82 TL Tümünü gör Tümünü gör 110,98 TL
Tümünü gör 259,22 TL Tümünü gör 196,81 TL Tümünü gör Tümünü gör 182,14 TL

İstanbul ilinden Samsun iline otobüsler

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 13:00 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 11:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 11 sa 45 dk iken, en hızlı seferler sizi :4 sa 59 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Samsun arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Samsun konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Samsun konumuna seyahatleriniz için her gün 8.5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 8.5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Samsun konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüsle 8.5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.