İstanbul - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 84,79TL
Yolculuk süresi 11 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 91
İlk kalkış: 00:20
Son kalkış: 23:59
Mesafe 618km

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: İstanbul Samsun arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs biletleri ne kadar?

İstanbul konumundan Samsun konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 22,83 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 13,20 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Samsun konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

İstanbul konumundan Samsun konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı and Dudullu Ataşehir ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Samsun her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
231,64 TL306,92 TL329,28 TL334,35 TL289,58 TL Tümünü gör 219,11 TL

İstanbul ilinden Samsun iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Samsun arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde İstanbul Samsun arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 12 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 12 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle İstanbul konumundan Samsun konumuna ulaşmak ortlama 12 hours kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours olur. İlk otobüs İstanbul konumundan saat 13:03 olduğunda ,sonuncusu ise 21:03 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi İstanbul konumundan Samsun konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Yeni As Bafra Turizm, Özgül Bafra Turizm, Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm and Fındıkkale Turizm ile de, İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.