• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İstanbul - Samsun arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Samsun şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer İstanbul konumundan Samsun konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Samsun konumuna 92,30 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 158,54 TL civarındadır.

İstanbul ile Samsun ile otobüs

En iyi fiyat 139,95 TL
Yolculuk süresi 11 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 32
İlk kalkış 00:20
Son kalkış 23:59
Mesafe 618 km

İstanbul - Samsun arası günlük bilet fiyatı

 
Bugün
Yarın
2 gün içinde
3 gün içinde
4 gün içinde
5 gün içinde
6 gün içinde
Tümünü gör
139,95 TL
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
325,73 TL
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör
Tümünü gör

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
29
Firma
3
En düşük
92,30 TL
En yüksek
213,66 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 12 saat
İSTANBUL (Esenler) - Samsun Otogari
11:00 - 23:00
139,95 TL
Lüks Artvin Seyahat-logo
Lüks Artvin Seyahat
Süre: 12 sa 29 dk
İSTANBUL (Esenler) - Samsun Otogari
11:00 - 23:29
139,95 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 11 sa 40 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Samsun Otogari
11:20 - 23:00
139,95 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 10 sa 45 dk
İSTANBUL (Esenler) - Samsun Otogari
16:30 - 03:15
139,95 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 10 sa 30 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Samsun Otogari
16:45 - 03:15
139,95 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 13 saat
İSTANBUL (Esenler) - Samsun Otogari
18:30 - 07:30
139,95 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 12 sa 40 dk
İSTANBUL (Alibeyköy) - Samsun Otogari
18:50 - 07:30
139,95 TL

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 00:20 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:59 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 11 sa 30 dk iken, en hızlı seferler sizi :4 sa 59 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Samsun arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Samsun konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Samsun konumuna seyahatleriniz için her gün 31 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 31 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Samsun konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, İstanbul konumundan Samsun konumuna otobüsle 31 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.