İstanbul - Batman arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 240 TL
Yolculuk süresi 20 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 10:50
Son kalkış: 21:00
Mesafe 1101km

İstanbul konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Batman konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Batman konumuna 26,29 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 127,99 TL civarındadır.

İstanbul ve Batman konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Esenler Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Batman konumundaki Batman Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Batman her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.629 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İstanbul ilinden Batman iline otobüsler


Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Batman konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Batman konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul - Batman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:07 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 14:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 23 hours sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 23 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul - Batman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul konumundan Batman konumuna Can Diyarbakır Turizm, Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Lüks Batman Seyahat, Siirt Has Bagtas Turizm and Siirt Baykan Jet Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.