İstanbul - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 199,91 TL
Yolculuk süresi 20 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:00
Son kalkış 13:30
Mesafe 1.101 km

İstanbul konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Batman konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Batman konumuna, sadece 144,05 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 197,72 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

497,76 TL 277,26 TL 323,91 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 309,88 TL

İstanbul ilinden Batman iline otobüsler

Batman konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs İstanbul konumundan saatler 13:20 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 13:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 20 sa 46 dk iken, en hızlı seferler sizi :19 sa 40 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

İstanbul Batman arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

İstanbul konumundan Batman konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Batman konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

İstanbul konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.