İstanbul - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Batman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 169,84TL
Yolculuk süresi 21 saat
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 10:50
Son kalkış: 21:00
Mesafe 1101km

İstanbul konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, İstanbul konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

İstanbul konumundan Batman konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Batman konumuna 26,44 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 39,68 TL civarındadır.

İstanbul ve Batman konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul konumundan Esenler Otogarı and Alibeyköy Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Batman konumundaki Batman Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Batman her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
411 TL Tümünü gör 2.175 TL Tümünü gör Tümünü gör 325 TL369 TL
171 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Batman konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

İstanbul konumundan Batman konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul - Batman hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İstanbul konumundan ayrılan ilk otobüs saat 10:07 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 13:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 21 hours and 50 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 23 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

İstanbul - Batman hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul konumundan Batman konumuna Can Diyarbakır Turizm, Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Lüks Batman Seyahat, Siirt Has Bagtas Turizm, Siirt Baykan Jet Turizm and Metro Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.