İstanbul - Diyarbakır arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 121,97TL
Yolculuk süresi 20 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 55
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 1026km

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna 19,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 19,00 TL civarındadır.

İstanbul ve Diyarbakır konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

İstanbul - Diyarbakır istikametindeki otobüs hatları Esenler Otogarı and Harem Otogarı istasyonundan kalkar ve Diyarbakır Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : İstanbul - Diyarbakır her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
385,15 TL Tümünü gör 346,64 TL385,15 TL256,77 TL246,37 TL Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 208,69 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Diyarbakır iline otobüsler


Son derece ucuz olmasına rağmen İstanbul Diyarbakır arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 55 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 55 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

İstanbul - Diyarbakır hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Diyarbakır konumuna hareket eden ilk otobüs saat 12:09 kalkarken, sonuncusu saatler 22:09 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 20 hours and 34 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 18 hours kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları İstanbul - Diyarbakır güzergahında hizmet vermektedir?

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna, ortaklarımızdan Yeni Diyarbakır Seyahat, Has Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Siirt Has Bagtas Turizm and Star Diyarbakir otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.