İstanbul - Diyarbakır arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 185,60 TL
Yolculuk süresi 20 saat
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:00
Son kalkış 13:30
Mesafe 1.026 km

Virail sizin için, İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna, sadece 137,67 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 195,30 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 186,42 TL Tümünü gör
Tümünü gör 342,04 TL 283,55 TL 432,70 TL 455,03 TL 350,79 TL Tümünü gör

İstanbul ilinden Diyarbakır iline otobüsler

İstanbul - Diyarbakır hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Yolculuğun ortlama süresi 19 sa 56 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Diyarbakır konumuna :18 sa 40 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 13:20 olduğunda sonuncusu ise saat 13:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

İstanbul Diyarbakır arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Diyarbakır konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

İstanbul konumundan Diyarbakır konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.